сите категории
EN

Контактирајте нѐ

Дома>Контактирајте нѐ

Станете во контакт со нас

 • Нашата фабрика:

  Додадете: Бр.289, авенија Туожан, Зона за економска и технолошка развојна Џинггангшан, град Џиан, провинција Џиангкси.

  Тел: 86-17775792927

 • Нашата деловна канцеларија:

  Додадете: 10th кат, зграда за медицински уреди Хунан, бр. 229 Гујуан, округ Јуелу, Чангша, Хунан 410013, Кина

  Тел: 86-17775792927

  Е-пошта: sales@cd-pharm.com / info@cd-pharm.com

Остави ни порака

мапа

Жешки категории