сите категории
EN

Центар за новости

Дома>За нас>Центар за новости

Состанок на CPHI во 2023 година, штанд # W2-G18

Време: 2023-06-14 Посети: 14

Посетете не во CPHI Кина, 19-21 јуни, 2023 година, SNIEC, Шангај, Кина. Jiangxi Chundi Biotech ќе изложува во штандот W2-G18.

1

Добредојдовте да го посетите нашиот штанд на CPHI Кина 2023 година, искрено ви посакуваме добредојде да ги истражите нашите производи.

Jiangxi Chundi Biotech Co., Ltd. е Национално претпријатие за висока технологија што ги интегрира науката, индустријата и трговијата. Компанијата е посветена на користење на фитостероли како почетен материјал за развој на растителен витамин Д и активни аналози на витамин Д,холестерол од растително потекло и неговите деривати.

Производите се широко користени во фармацевтската, сточна храна и прехранбената индустрија.

Од своето основање, компанијата отсекогаш се придржувала до деловната филозофија на интегритет, трудољубивост, иновативност и победа-победа. Ќе се стремиме да истражуваме нови можности, да се соочиме со новите предизвици и самоуверено да одиме напред со нашите партнери во посветла иднина.


Претходно: Никој

Следно: Публицитет на оцена на влијанието врз животната средина

Жешки категории